Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Attēls - www.rigassatiksme.lv
Attēls - www.rigassatiksme.lv
Attēls - www.rigassatiksme.lv Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā
Pie Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra piestās 23. autobuss
Laura Prancāne
30.10.2015

Ar Rīgas domes atbalstu no pirmdienas, 2. novembra, pie Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra (LU DAC) Torņakalnā, Jelgavas ielā 1 tiks ieviesta jauna sabiedriskā transporta pieturvieta “Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs”, kur piestās 23. autobuss. Turklāt pieturvietā pasažierus uzņems arī trolejbusi, kas brauc virzienā uz un no 2. trolejbusa parka.

“Esam pateicīgi Rīgas domei un domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam par veiksmīgo sadarbību, kā rezultātā varam mūsu studentiem nodrošināt ērtu piekļuvi sabiedriskajam transportam,” akcentē Kitija Gruškevica, LU rektora vietniece infrastruktūras attīstības jautājumos.

23. maršruta autobusi no 2.novembra virzienā no centra brauks pa līdzšinējo maršrutu līdz Akmeņu ielai, tālāk pa Akmeņu ielu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu līdz Bauskas ielai un tālāk pa maršrutu līdz Baložiem. Virzienā no Baložiem autobusi brauks pa esošo maršrutu līdz Jelgavas ielai, tālāk pa Jelgavas ielu līdz Akmeņu ielai, tālāk pa Akmeņu ielu līdz Mūkusalas ielai un tālāk pa maršrutu līdz galapunktam, informē “Rīgas satiksme”.

No 2. novembra 23. autobusa maršrutā tiks slēgtas pieturvietas „Kīleveina grāvis”, „Celtniecības pasaule”, „Laivu iela” abos virzienos un „Jelgavas iela” virzienā no centra un ieviestas jaunas pieturvietas Jelgavas ielā – „Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs” abos virzienos un „2. trolejbusa parks” virzienā no centra.

LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs atklāts šā gada 7. septembrī, un ir viens no modernākajiem dabaszinātņu centriem Baltijā un Eiropā. Ēkā apvienotas piecas fakultātes – Bioloģijas, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu, Ķīmijas un Medicīnas fakultātes Farmācijas studiju nodaļa, kā arī Fizikas un matemātikas fakultātes Optometrijas un redzes zinātņu nodaļa. Ēkā izvietoti arī seši Valsts nozīmes pētniecības centri.

23. maršruta autobusu kustību saraksti